Midzomerkamp 2025

Data:
Van vrijdagmiddag 20 juni tot zondagmiddag 22 juni 2025 organiseren we een OBOD Lage Landen zomerkamp op

Locatie:
Camping de Wolfskuil in Ommen. Het is een prachtige locatie in het bos waar we de beschikking hebben over drie aaneengesloten velden.

Taal:
Het midzomerkamp en de workshops zijn Nederlands- en Vlaamstalig.

Organisatie:
Natasja Roest, Judith Triemstra, Anne IJzerman & Taco IJzerman

Meer informatie:
Vragen kunt u stellen via ons e-mailadres: midzomerkamp@gmail.com
Bezoek de website

Zoals eerder zal het weekend gevuld worden met workshops, ceremonies, een marktje en een sprookjesachtige eisteddfod waarbij we onze creativiteit met elkaar delen.
Er is plek voor zo’n 75 deelnemers, inclusief de organisatie ploeg.
Overnachten kan met een eigen tent, in een van de aanwezige Bell tenten, of in een bed in de grote blokhut. Bij de aanmelding kun je je voorkeuren aangeven en dan wordt iedereen zo ingedeeld dat het zo goed mogelijk bij de beschikbare plaatsen past.
Op de website midzomerkamp.nl kun je binnenkort meer informatie vinden over het programma, opties en kosten. We houden jullie verder op de hoogte via facebook groep OBOD-LL, Dryade en de website.

‘En in het bos, waar wij die magische dagen, eendrachtig tussen ranke varens lagen’.

ONTDEK MEER

Ga met ons mee op reis

In klassieke tijden werden de druïdische leringen mondeling overgedragen van leermeester op leerling. Nu kun je een moderne opleiding volgen, waar je ook bent en vanaf het moment dat jij er klaar voor bent. Daarmee begin je een reis waar duizenden voor jou, van over de hele wereld al aan zijn begonnen. De opleiding werkt op een door en door praktische, maar ook diep spirituele manier met de ideeën en praktijken van het druïdisme.